logotyp

Przebudowa ul. Mórkowskiej w Wilkowicach oficjalnie zakończona

Przebudowa drogi powiatowej – ul. Mórkowskiej została oficjalnie zakończona.

Przebudowa ul. Mórkowskiej w Wilkowicach zakończona

Po zakończeniu robót przez spółkę Strabag w tym tygodniu nastąpi odbiór techniczny przebudowy drogi powiatowej – ul. Mórkowskiej w Wilkowicach.

Strabag przebudowuje drogę w Wilkowicach

W Wilkowicach trwa przebudowa drogi powiatowej – ul. Mórkowskiej.

Ul. Mórkowska w Wilkowicach częściowo już szersza

W Wilkowicach układana jest pierwsza nawierzchnia asfaltowa na poszerzonych odcinkach drogi powiatowej – ul. Mórkowskiej.

Trwa poszerzanie drogi w Wilkowicach

Spółka Strabag rozpoczęła poszerzanie i wzmacnianie jezdni przebudowywanej drogi powiatowej – ul. Mórkowskiej w Wilkowicach. W związku z tym występować będą tam okresowe ograniczenia w ruchu, w tym wprowadzany będzie ruch wahadłowy.

Rusza przebudowa ul. Mórkowskiej w Wilkowicach

4 lutego br. spółka Strabag rozpocznie przebudowę drogi powiatowej - ul. Mórkowskiej w Wilkowicach. Przez kilka dni kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami, w tym z ruchem wahadłowym.

Droga w Wilkowicach w przebudowie

W Wilkowicach trwa przebudowa drogi powiatowej – ul. Mórkowskiej w Wilkowicach.

Trwa przebudowa ul. Mórkowskiej w Wilkowicach

Spółka Strabag przebudowuje drogę powiatową – ul. Mórkowską w Wilkowicach.

Przebudowa ul. Mórkowskiej w Wilkowicach rozpoczęta

Spółka Strabag rozpoczęła przebudowę 2,6 km drogi powiatowej - ul. Mórkowskiej w Wilkowicach. Prace wykonywane są przy pełnym obciążeniu ruchem.

Umowa na przebudowę ul. Mórkowskiej w Wilkowicach podpisana

W Starostwie Powiatowym w Lesznie podpisana została umowa ze spółką Strabag na przebudowę drogi powiatowej - ul. Mórkowskiej w Wilkowicach.

ZDP szuka oferentów na przebudowę drogi w Wilkowicach

Zarząd Dróg Powiatowych ogłosił przetarg na przebudowę ul. Mórkowskiej w Wilkowicach. Samorząd otrzymał na tę inwestycje dofinansowanie z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.

Dofinansowanie przebudowy drogi w Wilkowicach z Polskiego Ładu

Powiat leszczyński otrzyma ok. 4,7 mln zł dofinansowanie na przebudowę ul. Mórkowskiej w Wilkowicach w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.