logotyp

Rydzyna, oficyny zamkowe ( XVIII w.), obecna siedziba Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego im. F. Ratajczaka – wymiana części więźby dachowej i pokrycia dachowego - ETAP III

Rusza remont kolejnych dwóch dachów SOSW Rydzyna

W Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Rydzynie podpisana została umowa na przebudowę dwóch dachów zabytkowych budynków będących częścią siedziby tej placówki. To trzeci etap kompleksowej modernizacji więźby dachowej obiektów szkolnych.

Jedna oferta na przebudowę dachów SOSW Rydzyna

Jedna oferta została zgłoszona w przetargu na przebudowę dachów dwóch zabytkowych budynków będących częścią siedziby Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Rydzynie. To trzeci etap kompleksowej modernizacji więźby dachowej obiektów szkolnych.

Wkrótce remont kolejnych dachów SOSW Rydzyna

Starostwo Powiatowe w Lesznie ogłosiło przetarg na przebudowę dachów dwóch zabytkowych budynków będących częścią siedziby Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Rydzynie. To trzeci etap kompleksowej modernizacji więźby dachowej obiektów szkolnych.

Kolejna dotacja na remont dachów SOSW Rydzyna

Powiat leszczyński otrzyma z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego 285 tys. zł dotacji na trzeci etap wymiany więźby i pokrycia dachowego budynków zabytkowej siedziby Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Rydzynie.