logotyp

Przebudowa drogi powiatowej nr 4769 P na odcinku od skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 309 w m. Lipno do wiaduktu w m. Smyczyna

Finał przebudowy drogi Lipno-Smyczyna

29 września br. oficjalnie zakończono przebudowę drogi powiatowej nr 4769P na odcinku od skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 309 w Lipnie do wiaduktu w Smyczynie.

Droga w Lipnie tuż przed odbiorem

Prace wykończeniowe na drodze powiatowej w Lipnie

Dalsze prace przy ścieżce rowerowej

Spółka Strabag przebudowuje drogę powiatową na odcinku od skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 309 w Lipnie (ul. Powstańców Wielkopolskich) do wiaduktu nad drogą ekspresową S5 w Smyczynie.

Kolejne etapy przebudowy

Spółka Strabag przebudowuje drogę powiatową nr 4769P z Lipna w kierunku Smyczyny. W ramach inwestycji powiatu leszczyńskiego dofinansowanej z Funduszu Dróg Samorządowych powstanie też nowy odcinek ścieżki rowerowej.

Przebudowa drogi powiatowej w Lipnie

Umowa na przebudowę drogi Lipno – Smyczyna podpisana

Zarząd Dróg Powiatowych w Lesznie podpisał umowę ze spółką Strabag na przebudowę drogi powiatowej nr 4769P na odcinku od skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 309 w Lipnie do wiaduktu w Smyczynie.

Umowa na dotację na drogę Lipno – Smyczyna podpisana

Przetarg na przebudowę drogi Lipno – Smyczyna ogłoszony